Hakkımızda

Sunucu Çözümleri ailesi olarak 2013 yılında başlattığımız web hosting,bayi hosting hizmetlerini sektörü ve sektör ihtiyaçlarını da anlamış olmanın avantajıyla, 2015 yılında Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize hizmet verecek alt yapı yatırımıyla taçlandırdık. VDS Sunucu ve Dedicated Sunucu hizmetlerini de yine aynı yıl olan, 2015 yılı içerisinde hizmet sunacak kapasiteye ulaştırdık. Şirketimiz devam eden yatırımlarına ara vermeden yine aynı yıl, Sunucu Barındırma ve Kabinet hizmetlerini de bünyesine katmayı görev bilmiştir.

Hızlı hizmet ve destek sunmayı amaç edinen firmamız 2018 yılında Talido Bilişim Teknolojileri AŞ çatısı altında tüm şirketlerini bir araya toplamıştır. Yapılan bu sermaye birleşimi ve ekip birlikteliği amacımız olan hızlı hizmet ve hızlı destek amacımızın gerçekleşmesini sağlamıştır.

TALIDO A.Ş olarak sahip olduğumuz bütün hizmet paketleri ve internet servislerinde müşterilerimize kesintisiz kolaylık sağlamayı amaçlamaktayız. Hali hazırda hizmetlerini sürdüren kurumumuz yine sektörü en doğru şekilde analiz ederek hizmet Portföyünü genişletmiş ve yatırımlarını sürdürmektedir.

Neden biz?

Sunucu Çözümleri, uygun fiyata en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle Sunucu Çözümleri üzerinde ki tüm fiyatlarımızda %50 indirim uygulanmıştır. Ayrıca, 7 gün 24 saat ücretsiz olarak teknik destek alabilirsiniz. Başlıca hizmetlerimiz;

 

  • Sanal Sunucu
  • Hosting
  • Veri Yedekleme
  • IT Danışmanlığı
  • CDN
  • Kabinet Kiralama
  • Sunucu Barındırma
  • IP Transit

 

Daha bir çok özelliğimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

Önce yerel sonra da uluslararası hizmet platformlarında tanınan, dünya genelinde kabul görmüş standartlarda hizmet sunan, yenilikleri takip ederek yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize aktarmaktır. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren tüm hosting firmaları için kalite ve sorunsuz hizmet Kriteri olmak öncelikli hedefimizdir. Tüm müşterilerine eşit ve sorunsuz hizmet sunmayı amaçlayan firmamız müşterilerinin güvenini kazanan ve beklentilerini karşılayan bir teknoloji yatırım şirketi olmayı hedef bilmektedir.

Misyonumuz

İnternet dünyasında yer alan ve almayı düşünen yurt içi ve yurt dışından müşterilerimize hosting hizmeti sunmak, hosting ve web dünyasında yeni iş olanakları sağlamak, Hali hazırda kadromuzda yer alan personellerimiz içinde güven ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlarken, müşterilerimize de çok daha uygun koşullarla hosting hizmeti sunmaktadır.

Kalite Hedeflerimiz

Tüm müşterilerimize eşit, hızlı ve yüksek kalitede destek sunmak
Hosting sektöründe güvenli alt yapı ayrıcalığı oluşturmak
Hosting ve Web dünyasında yeni iş ve istihdam olanakları hazırlamak
Uluslararası standartlara bağlı kalarak hosting hizmeti sunmak
Gerek yurt içinde başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye genelinde en yaygın sunucu merkezlerini oluşturmak
Hizmet verdiğimiz tüm sektörler için eşit ve yüksek güvenlikli sunucu ortamı sağlamak
Saygı ve müşteri her zaman haklıdır esasına bağlı kalarak çalışanlarımızın sunduğu destek hizmetlerinden mümkün olan en yüksek memnuniyeti yakalamak

Değerlerimiz

Süreklilik ve kesintisiz hizmet anlayışı
Adil ve hakkaniyetli ücretlendirme
Yeni teknolojilere açıklık ve teknolojileri mümkün olan en kısa sürede sistemlerimize aktarma
Web dünyasında etik kurallara saygı ve müşterilerimizin mahremiyetiyle tüm bilgilerinin güvenli olması.
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın tüm haklarına saygı
Takım ruhuyla hareket eden ve müşterileri için kalite üreten bir hizmet ortamı
Efektif ve verimli hosting hizmeti

Sosyal Sorumluluklarımız ve Topluma Karşı Görevlerimiz

Modern yaşamı şekillendiren keşiflerin başında gelen internete ve internet dünyasına yakışan standartlarda hizmet vermek için çalışıyoruz.
TALIDO A.Ş olarak yakaladığımız başarının en önemli nedeni; Müşteri odaklı çalışma ve verimliliği esas alan teknik araçlar kullanmamızdır.
Sahip olduğumuz bu yaklaşım sayesinde Türkiye’nin sayılı hosting firmaları arasında yer alırken, dünyada yarışan bir firma olmayı başarmıştır.
TALIDO A.Ş sahip olduğu yönetim anlayışı sayesinde, topluma fayda sağlayacak, kurumsal yurttaşlık anlayışıdır.
Sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyi amaçlayan kurumumuz sadece şirket bütçesini değil, milli sermayeyi de büyütmeyi amaçlamaktadır.
Kurumumuz sadece bir hosting şirketi olmadığının bilincinde ve günlük hayatına devam eden pek çok yurttaşımızın hayatında pozitif izler bırakmayı amaçlamaktadır.
Ekibimizin katıldığı sosyal sorumluluk projeleri içinde bulunduğumuzun toplumun pozitif ilerleme kaydetmesi ve gelecek nesillere çok daha zengin gelecekler devretmeyi amaçlamaktadır.
TALIDO A.Ş, olarak Türkiye’de değişimin temsilcisi olduğumuzun bilincindeyiz.
Bu nedenle sürekli olarak genişlettiğimiz yatırım ağımıza sektörün en başarılı çalışanlarını katarak bilgi ve iş potansiyelimizi yükseltmeyi amaçlamaktayız.

İletişim Bilgilerimiz

TALIDO BILISIM TEKNOLOJILERI AŞ
Hüseyinağa Mahallesi İstiklal Caddesi No : 56-58 Grandpera Beyoğlu / İSTANBUL
BEYOGLU VD – 8170372235
Mersis NO : 0817037223500001
Telefon : 0 850 885 0 656